"Жию, ліпше би вмерла..." Шокуюча історія про побиту стареньку жебрачку розбурхала Івано-Франківськ

Ця жінка з Калуша. Її звати Юстина. Вона щодня мовчки сидить під різними стінами Франківська. Просить. Її обличчя все в синяках.

 

В її руках - табличка про допомогу.

— Хто вас побив?

Мовчить і відвертає голову.

— Як ви живете?

— А от жию, ліпше би-м вмерла...

Жінка має двох дочок і брата. Брат оформив пенсію на себе, взявши над нею опікунство. Гроші забирає. Дві дочки... Одна в Коломиї, друга тут. Юстина каже, що б'є інколи. Каже, що через те, ще не віддає гроші, які нажебракувала.

Біля нас назбиралося багато людей. Хто чим міг - допомагав. Юстина плаче. Чай і булку віддає Ігору — такому самому. Ігор просить трохи далі, під стіною іншого будинку.

"Як можете мені помочи, то гроші не давайте, і так не назбираю на операцію. Ліпше відвезіть мене десь в лікарню, аби хто подивився на мене." Називає прізвища калуського лікаря, калуських держслужбовців та рідного брата, котрі, як вважає, непрофесійно і нечесно ставляться ні до неї, ні до її захисту.

В минулому Юстина — професійний закрійник.

Люди приносять їй їжу, збоку надбігає зграйка волонтерів церкви св. Георгія, жінка занепокоєно дивиться за ними, щоб не пропустили і її. Видно, що вони її знають...

Як класифікувати цей випадок, ми не знаємо.

Випадок-один з найпоширеніших. Він породжує двояке відчуття в людей: при живих дітях жінка жебракує, не дам нічого, я що-лох, але... Дати милостиню — основа християнина як такого... Проте з одного боку такий стан справ знецінює і нівелює саму благодійність як таку, а з другого... Люди більше підходили з другого.

За такими людьми як Юстина, загалом, ніхто вже й не дивиться. Вони локалізують в собі або просте виживання завдяки добрим людям, або жебраківський бізнес, або цинічну і жорстко життєву покинутість, котра об'єднує їх до таких самих як вони... Чи як ви кажете?Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
Гість, 15 червня 2017, 22:58
Медична реформа починається! Бачимо ставлення до немічних людей з боку держави! І це зовсім не поодинокий випадок.Хіба ж ми, люди, такого хотіли життя??? А мілліони розкрадають.Хто знає, що нас завтра чекає!
Відповісти

Гість, 15 червня 2017, 23:09
Ужас,а влада очi закривае на все!
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 3:13
ЖАХ!!
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 3:24
Жиди вимордовують націю. В лікарнях бомжів просто присипляють і ріжуть на органи
Відповісти

Студентка, 16 червня 2017, 3:56
Злочинна влада. Вчора заарештували весь наш курс за те що хлопці грали на парі ігри на mail.ru. Викладач виявився стукачем і доніс в СБУ. Нас всіх автозаком доправили в управління де жорстоко побили. Додому відпускали тільки за відкуп. За мене батьки заплатили 1000 доларів. Старості працівник СБУ розбив голову стільчиком. Тепер він в реанімації
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 11:53
Студентка якого вузу? В Франківську автозаки є лише в конвою сізо, в сбу немає. Щось путає дівчє, мабуть москву перепутало з Франківськом.
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 10:28
В дурдом інтерет провели..не інакше
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 7:01
До чого тут влада до ігри на москалських ресурсах а викладач правильно зробив бо ви падлюки ідіть і скажіть дітям загиблих героїв про те що вам недати грати
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 10:14
Єьать яка ти тупа мразь я тебе уже по твоїй мантрі не перший раз впізнаю ти продався московському карлику за 13 рубліл .... пояснюю тобі сину жида і матері ціганки що Герої воювали за Україну рідну матір якої порушений суверенітет і цілісність!!! І срати ми хотіли на порошенка і його рошен!!! Але я сумніваюсь що ти син дворняжки це зрозумієш!!!!
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 7:36
Бомжів в десятки разів побільшало. Люди втрачають житло через комунальний геноцид і гинуть на вулицях наших міст. Комунальне ярмо рано чи пізно вижене на вулиці більшість українців. Це наше жахливе майбутнє. Загинуть геть усі громадяни, крім гройсманів
Відповісти

Гість, 16 червня 2017, 20:17
Пописали, а що ніхто так і жіночці не допоможе!Це не по християнськи!
Відповісти

Гість, 20 червня 2017, 6:20
І тут Кацаба засвітився. Хто вже його відтрахає щоб вродив.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: